Стоматологія Твій стоматолог в Києві
ПРО КЛІНІКУ

“Твій стоматолог” – сучасна стоматологія на Подолі, де проводяться всі види послуг. Наша зубна клініка оснащена всім необхідним обладнанням для вирішення будь-яких стоматологічних задач, фахівці регулярно підвищують свою кваліфікацію, щоб надавати вам професійну допомогу.

Прийшовши в наш стоматологічний центр, ви потрапите в дбайливі руки зубного лікаря терапевта на консультацію. Після ретельного огляду фахівець надасть вам всю необхідну інформацію про проблеми, які вимагають якнайшвидшого вирішення. При необхідності можлива консультація інших лікарів, щоб виробити індивідуальний план, який буде містити всю інформацію про майбутнє лікування: порядок процедур, скільки знадобиться часу на лікування і яка його вартість.

Стоматологічна клініка “Твій стоматолог” – це чудове співвідношення високої якості послуг і адекватна ціна на лікування. Прийшовши до нас, ви будете посміхатися частіше!

Чому нас обирають

Наша стоматологія одна з кращих в столиці

Професіоналізм - в розвитку!

Наші лікарі - фахівці високого рівня, і вони не перестають розвиватися у своїй професійній сфері. Стоматологи клініки постійно вивчають нові методики і застосовують отримані знання і технології в повсякденній роботі.

Краще обладнання та матеріали

Сучасна стоматологія оснащена якісним німецьким обладнанням Sirona. Матеріали, які використовуються в нашій клініці виготовляються в Америці, Німеччині і Японії.

Цінуємо час клієнтів

Ми поважаємо ваш час і дотримуємося термінів виконання. Перед початком лікування в нашому стоматологічному кабінеті ви отримаєте план лікування, де будуть зафіксовані всі процедури, їх вартість і терміни виконання.

Наша Команда

Досвідчені професіонали

Послуги Стоматології

Гарантія на всі види робіт

Відгуки наших клієнтів

Що про нас говорять:

0

Професійних Працівників

0

Здорових Усмішок

0

Клієнтів

0

Вилікувано зубів

Ваша посмішка для нас важлива!

Клініка знаходиться в п'яти хвилинах пішого ходу від метро «Контрактова площа» (вихід в сторону кінотеатру «Жовтень» і вул. Костянтинівської)
Відкрити

ПОДЗВОНИТИ


+38 067 100 49 30

+38 044 344 49 30

+38 073 100 49 30