Клінічний випадок застосування процедури відбілювання зубів

 

Клінічний випадок застосування процедури відбілювання зубів

В даний момент на ринку стоматологічних послуг широко представлені різні препарати для дентального відбілювання. Сучасні системи ефективні і безпечні, якщо проводяться під наглядом стоматолога. У клініці «Твій стоматолог», системи для відбілювання підбираються індивідуально, згідно зі схемою лікування фахівця, з урахуванням побажань наших клієнтів.

Була обрана система Amazing White 25_. Процедура проводилася на фронтальній групі зубів, і малих корінних зубах. Великі корінні зуби знаходилися на етапі лікування і не включалися в операційне поле за обраною схемою.

Але, перш за все, необхідно ознайомитися з усіма нюансами процедури.

Дентальне відбілювання проводиться при різних дисколоритах зубів, що виникли внаслідок: вживання фарбувальних напоїв і продуктів харчування, застосування медичних препаратів (тетрациклін), травм зубів.

Перед тим як проводити процедуру необхідно виявити можливі протипоказання, якими є:

  • Вагітність, період лактації;
  • Вікове обмеження (12 років), молочні зуби;
  • Гіперчутливість зубів;
  • Період прийому антибіотиків;
  • Наявність вінирів, імплантів в передній ділянці.

Також необхідно розуміти, що для грамотного проведення процедури необхідно створити відповідні умови для застосування відбілювання на обраній ділянці операційного поля, що найчастіше буває в зоні видимої посмішки. Отже, наявність старих, неспроможних пломб, клиновидних дефектів зубів, каріозних поразок необхідно усунути і попередньо провести санацію порожнини рота. Також необхідно провести гігієнічну підготовку до дентального відбілювання, усунути, при наявності, м’які і щільні над- і підясневі зубні відкладення.

Безпосередньо перед початком проведення процедури відбілювання за спеціальною шкалою малюнків визначається вихідний колір зубів, проводиться фотографування до і фотографування після. Важливим є той факт, що після нанесення речовини, яким є перекис карбаміду і водню, часто виникає підвищена чутливість зубів, яка може супроводжувати пацієнта від одного дня до тижня. Для усунення підвищеної чутливості в нашій клініці, застосовуються спеціальні ремінералізуючі препарати.

Фото до:

Фото після:

Примітка:

Під час проведення дентальної відбілювання зуби пересихають, стають світлішими, тому реальний результат буде визначено на наступний день, коли буде відновлено водний баланс структури зубів. Відповідно колір зубів трошки повернеться, як правило, має місце регресія.

Відкрити

ПОДЗВОНИТИ


+38 067 100 49 30

+38 044 344 49 30

+38 073 100 49 30