Київ, вул Ярославська,6

+38 067 100 49 30

+38 044 462 49 20

+38 73 100 49 30

Дентальная імплантація

H-Dent

Ізраїль
6000 грн з установкою

B&B Dental

Італія
11000 грн з установкою

Bego

Німеччина
12250 грн з установкою

Ankylos

Німеччина
17000 грн з установкою

Втрата зубів (іноді навіть одного) веде до можливих змін контурів особи і навіть атрофії кістки на місці видаленого зуба з можливим подальшим оголенням шийок сусідніх зубів. Імпланти зубів здатні уповільнити цей процес, що, безумовно, позитивно позначиться як на здоров’ї інших зубів, так і не дозволить вашій зовнішності змінитися в гіршу сторону.

Що являють собою імплантати зубів?

Імплантація зубів — це штучний корінь зуба, який служить опорою для подальшого протезування і, зростившись з кісткою щелепи, дозволяє відновити зубний ряд. Імплантат виготовляється з біосумісних сплавів титану, так як саме цей матеріал сприяє відмінній остеоінтеграції (зрощення з рідною кістковою тканиною).

дентальная імплантація

Установка зубних імплантів

Процедура установки зубних імплантів і подальшого протезування на імплантатах складається з декількох етапів:

1. Обстеження
Для початку потрібна ретельна діагностика, яка включає в себе аналіз крові і КТ щелеп. На цьому ж етапі підбирається система імплантів.

2. Установка імпланта зуба
Шляхом хірургічних маніпуляцій проводиться імплантація зубного імплантату з подальшим ушиванням ясни. Перед початком операції проводиться знеболювання м’яких тканин і окістя. У кістки, куди впроваджується імплантат, немає нервових закінчень, тому не варто вірити міфу про хворобливість цієї операції.

3. Зняття швів
Через 10 — 14 днів знімаються шви. Процедура, як правило, не доставляє особливого дискомфорту, вона безболісна і проводиться без анестезії.

4. Пристрій для формування ясна
Для того, щоб зуб виглядав природно в зубному ряді, для нього потрібно сформувати ложе, для цього через 4-6 місяців встановлюється формувач ясен. Процедура проводиться під місцевою анестезією, оскільки формувач необхідно закріпити в імпланті і в м’яких тканинах. Через 10 днів формувач знімають і приступають до протезування.

5. Встановлення аббатмента
Щоб поставити коронку на імпланти, необхідна важлива деталь — аббатмент. Це основа для майбутньої коронки.

6. Встановлення коронки
Далі знімаються відбитки для виготовлення коронки на імпланти. В залежності від побажань і доцільності можна вибрати металокерамічну коронку, коронку з пресованої кераміки, з кераміки на основі діоксиду цирконію, коронку E max. Через кілька днів після зняття відбитків коронки готові у фіксації.

Вище описаний класичний варіант імплантації, якщо вона виконується через якийсь час після втрати зуба. У стоматології можлива імплантація зубів за один день в разі проведення процедури відразу після видалення і якщо умови дозволяють це зробити.

Які зубні імплантати ми встановлюємо

Імпланти можна умовно розділити на кілька рівнів. Дізнайтеся плюси і мінуси кожного

Імпланти 1 рівня

Импланты 1 уровня

Системи преміум класу, немов «Мерседес» в світі імплантів — це інноваційність, висока якість, відомий бренд і практично 100% приживання. Одне з головних відмінностей імплантів преміум-класу — більш ніж 40-річний досвід виробництва і застосування, власні наукові розробки і запатентовані технології.

У цьому сегменті ми пропонуємо (у вартість включена установка):

  • Nobel Biocare (Швейцарія) — 25500 грн
  • Ankylos (Німеччина) — 17000 грн

Імпланти 2 рівня

Импланты 2 уровня

За якістю обробки поверхні, низькому відсотку відторгнення майже не поступаються імплантаційним системам 1 рівня. Конструкції універсальні, здатні задовольнити будь-які потреби в даній області. Є власні запатентовані технології.

У цьому сегменті ми пропонуємо (у вартість включена установка):

  • Bego (Німеччина) — 12250 грн

Імпланти 3 рівня

Импланты 3 уровня

Дозволяють досягти хороших результатів при меншому вкладенні коштів. Компанії-виробники використовують як напрацювання компаній-лідерів, так і власні інноваційні розробки. Вони забезпечують відмінну функціональність, висока якість і дозволяють реалізовувати більшість варіантів протезування.

У цьому сегменті ми пропонуємо (у вартість включена установка):

  • B & B Dental (Італія) — 11000 грн
  • MIS (Ізраїль) — 9000 грн

Імпланти 4 рівня

Импланты 4 уровня

Допомагають задовольнити потребу в імплантації зубів людям, які в силу різних причин не можуть дозволити собі більш дорогий варіант. Лікарі клініки «Твій стоматолог» дадуть вам розгорнуту консультацію з приводу всіх доступних вам систем імплантів.

У цьому сегменті ми пропонуємо (у вартість включена установка):

  • Південної Кореї, України, Білорусії, Росії від 4500 грн
  • H-Dent (Ізраїль) 6000 грн

Наші гарантії

Клініка «Твій стоматолог» дає гарантію на імпланти від 20 років до довічної. У разі поломки імпланта ми виробляємо його заміну безкоштовно. Найбільш вразливий період — перший рік експлуатації з навантаженням (з коронкою). Якщо протягом цього періоду імплантат відторгається, наша клініка замінює його безкоштовно (тільки для пацієнтів клініки «Твій стоматолог», за умови дотримання гігієни і регулярного відвідування фахівця).

Скільки коштує імплантація зуба?

Вартість імпланта зуба може змінюватися, в залежності від додаткових процедур: наприклад, кісткова пластика, синус-ліфт і ін. Визначити остаточну ціну імплантації зубів можна під час очної консультації в стоматологічній клініці ``Твій стоматолог``.

Хто в «Твій стоматолог» встановлює імпланти?

Іванов стоматолог в клініці твій стоматолог
Володимир Іванов
Лікар стоматолог-хірург, імплантолог, ортопед
Володимир Георгійович отримав диплом лікаря стоматолога в 2009 році. І практично одразу визначив для себе напрямки, в яких хоче розвиватися як лікар. Хірургія та естетична стоматологія у лікаря в пріоритеті, про що свідчать дипломи і сертифікати про проходження навчання у найвидатніших фахівців. 100 разів відміряє, 1 - раз відріже. У розпорядженні доктора сучасне діагностичне і професійне обладнання. Більш позитивного хірурга - стоматолога ви не зустрінете! Навіть перед складною маніпуляцією лікар вселить у вас спокій, а потім приступить до роботи. Вивчення складних практичних ситуацій - справжня пристрасть доктора! Не пропустить повз вуха жодної скарги пацієнта, прагне до його максимального комфорту, не забуваючи при цьому лікарських протоколів.
Лисюк Сергій Васильович
Лікар стоматолог - імплантолог, хірург, ортопед
Сергій Васильович вже 10 років веде спеціалізовані курси і семінари з питань, що стосуються імплантології, вирішує питання протезування на імплантатах. Вважає, що безвихідних ситуацій не існує і там, де інші не бачать виходу, Сергій Васильович запропонує як мінімум два варіанти.

Ваша посмішка для нас важлива!

Клініка знаходиться в п'яти хвилинах пішого ходу від метро «Контрактова площа» (вихід в сторону кінотеатру «Жовтень» і вул. Костянтинівської).