Київ, вул Ярославська,6

+38 067 100 49 30

+38 044 333 61 82

+38 073 100 49 30

Гігієна і Профілактика

Щоденна гігієна зубів вранці і ввечері, використання ополіскувачів і флосса — елементарні правила догляду, відомі кожному з нас з дитинства. Однак раз на півроку необхідно проводити чистку зубів у стоматолога. Дана процедура потрібна для зняття м’якого нальоту і видалення зубного каменю.

Чому потрібно позбавлятися від зубного нальоту і каменю?

Зубний наліт приблизно до 90% складається з води, інша частка припадає на мікроорганізми і солі слини. Ідеальною, з точки зору стоматолога, є чистка зубів після кожного прийому їжі, оскільки наліт починає утворюватися вже через 2-3 години після чистки (солі слини). Після їжі, за рахунок залишків їжі, між зубами і на їх поверхні кількість мікробів зростає. Все це нашаровується протягом дня, а якщо забути почистити зуби на ніч, то процес налето- і каменеутворення триває. В результаті цього виділяються кислоти (продукти життєдіяльності бактерій), що негативно впливає на тканини пародонту.

профілактика карієсу

Кому потрібна професійна гігієна порожнини рота?

Кабінетна чистка зубів показана абсолютно всім. Не ігноруючи відвідуванням стоматолога раз на півроку, ви забудете, що таке карієс і проблеми з зубами. Для таких процедур, як лікування карієсу, протезування, імплантація і відбілювання, — професійна чистка є першим етапом.

Як проводиться професійна чистка?

Крок 1. Ультразвукова чистка зубів. Процедура полягає в тому, що стоматолог впливає на тверді відкладення ультразвуковим скейлером. Лікар обробляє кожну ділянку, де є камінь по черзі. Процедуру зняття зубного каменю не можна назвати повністю безболісною, так як невеликий дискомфорт все ж відчувається.

Крок 2. Далі стоматолог приступає до видалення м’якого нальоту за допомогою апарату Air Flow. Під високим тиском на зубну емаль подається струмінь води і порошку на основі карбонату кальцію або гліцину.

Крок 3. Заключним етапом є полірування спеціальною зубною пастою, якщо після перших двох етапів залишилися пігментовані плями. Паста також служить захистом від швидкого утворення нальоту.

Якщо ви регулярно відвідуєте стоматолога, чистите зуби ретельно, то в процесі професійного чищення лікар може скористатися тільки апаратом Air Flow, в ультразвуку і пастах в такому випадку необхідності не буде. Ці етапи в даній процедурі опційні.

Результат професійної гігієни:

Ніякого нальоту і твердих зубних відкладень

Зуби відполіровані

Емаль стає на 1-3 тони світліше

Поліпшується стан ясен і зубів

Кілька очевидних правил, які слід виконувати:

  1. Чистити зуби необхідно мінімум двічі в день після сніданку і перед сном.
  2. Очищуйте внутрішню слизову щік і язик.
  3. Після їжі обполіскуйте рот і використовуйте зубну нитку.
  4. Періодично міняйте зубну пасту.
  5. Зубна щітка повинна змінюватися кожні 3 місяці.

Ціна на чистку зубів в нашій клініці

Комплексне зняття зубних відкладень (ультразвуковий скейлер, Air Flow, абразивна паста) від 850 грн

Хто в «Твій стоматолог» займається чищенням зубів?

Іванов стоматолог в клініці твій стоматолог
Володимир Іванов
Лікар стоматолог-хірург, імплантолог, ортопед
Володимир Георгійович отримав диплом лікаря стоматолога в 2009 році. І практично одразу визначив для себе напрямки, в яких хоче розвиватися як лікар. Хірургія та естетична стоматологія у лікаря в пріоритеті, про що свідчать дипломи і сертифікати про проходження навчання у найвидатніших фахівців. 100 разів відміряє, 1 - раз відріже. У розпорядженні доктора сучасне діагностичне і професійне обладнання. Більш позитивного хірурга - стоматолога ви не зустрінете! Навіть перед складною маніпуляцією лікар вселить у вас спокій, а потім приступить до роботи. Вивчення складних практичних ситуацій - справжня пристрасть доктора! Не пропустить повз вуха жодної скарги пацієнта, прагне до його максимального комфорту, не забуваючи при цьому лікарських протоколів.
Sokolovskaya
Ірина Соколовська
Лікар стоматолог-терапевт
Її спритні і легкі руки дозволять вам навіть задрімати в кріслі під час лікування карієсу або навіть пульпіту! Ірина любима великою кількістю пацієнтів за розумний і продуманий підхід в лікуванні! Активний професійне зростання - це спосіб життя доктора Соколовської! Медичний університет Ірина Сергіївна закінчила в 2016 році, але все ще продовжує навчання на профільних курсах і семінарах, застосовуючи отримані знання на практиці.
Ярослав Тарасевич
Лікар стоматолог-терапевт, ортопед
Ярослав Васильович отримав диплом лікаря-стоматолога в 2010 році. Але З тих пір невпинно підвищує свою кваліфікацію в області естетичної стоматології, ортопедії та ендодонтії. У клініці "Твій стоматолог" на Подолі Ярослав Васильович займається протезуванням, лікуванням каналів зубів і іншими питаннями здоров'я зубів. Ярослав - справжній художник! Особливу увагу доктор приділяє естетиці, в його арсеналі новітні розробки в області реставрацій, сучасний підхід до протезування, використання новітніх методик і матеріалів. В роботі педантичний, прискіпливий. Своїм прагненням до досконалості не дає зубним технікам розслабитися! Потоваришувавши з Ярославом, ви вже не захочете шукати іншого лікаря-стоматолога!

Ваша посмішка для нас важлива!

Клініка знаходиться в п'яти хвилинах пішого ходу від метро «Контрактова площа» (вихід в сторону кінотеатру «Жовтень» і вул. Костянтинівської).