Київ, вул Ярославська,6

+38 067 100 49 30

+38 044 462 49 20

+38 73 100 49 30

Лікування Карієсу, Пульпіту, Періодонтиту


Ці стоматологічні терміни знайомі кожному з дитинства, багатьом доводиться стикатися з ними не тільки з чуток. Руйнування зубів — процес досить тривалий, це дозволяє нам думати, що ми цілком можемо його контролювати і не поспішаємо лікувати зуби. Такі хибні припущення призводять до сумних наслідків. Карієс, періодонтит, пульпіт — захворювання, які випливають одне з іншого. Своєчасне лікування зубів дозволить зберегти здоров’я і красу посмішки.

Лечение кариеса

Процеси руйнування


Карієс — підступний процес руйнування зубної емалі. Захисний шар становить близько 2-3 мм. Наступний шар — дентин, який також піддається ураженню. Все починається з темної плями, на яке ми рідко звертаємо увагу. Середня і глибока стадія дає реакцію при попаданні кислого, солодкого, гарячого і холодного і вже може бути обтяжена пульпітом. Момент, коли стоматологічне лікування карієсу вже не можна відкладати.

Головна причина появи захворювання — погана гігієна ротової порожнини. Бактерії, а точніше продукти їх життєдіяльності, руйнівно впливають на емаль і дентин. Краща профілактика карієсу, як не складно здогадатися, — це дотримання правил гігієни і регулярне відвідування стоматолога.

Крім гігієни, є ще ряд причин появу карієсу:

  • ослаблений імунітет;
  • спадковість;
  • незбалансоване харчування.

лікування карієсу клініка твій стоматолог

Наступний етап - пульпіт


Пульпіт — запальний процес судинно-нервового пучка (пульпи) зуба. Як правило, він супроводжується болями, іррадуючими в вухо, потилицю або скроню, в залежності від місця розташування зуба. Одна з функцій пульпи полягає в попередженні потрапляння інфекцій в періодонт, а також вона забезпечує життєдіяльність тканин зуба за рахунок знаходяться в ній кровоносних судин.

Тому розвиток пульпіту прямо пов’язане з карієсом, саме з каріозної порожнини в пульпу проникають мікроби. Своєчасне лікування карієсу допоможе запобігти подальшому ураженню зуба.

Пульпит

Періодонтит


На даному етапі пульпа повністю втрачає свої захисні функції. Процес запалення досягає тканин, що оточують зуб.

Основні симптоми періодонтіта — це різкий біль в області зуба, який посилюється від дотику до нього, також відзначається підвищення температури губ, щоки, збільшення ясна, рухливість зубів. Іноді на яснах формується канал, утворений для відтоку вмісту з місця запалення — свищ.

Лікування періодонтиту включає наступні дії:

  • Усунення продуктів розпаду пульпи.
  • Прочищення.
  • Пломбування каналів.

Досвід лікарів, сучасне обладнання та матеріали в клініці «Твій стоматолог» дають можливість проводити лікування зуба з найскладнішими формами даного захворювання.

Вчасно звернувшись до нас, ви отримаєте консультацію кваліфікованого фахівця і лікування карієсу, ціна якого обмовляється після огляду.

Вартість лікування в нашій клініці

Лікування карієсу, пломбування фотополімерним матеріалом - від 300 грн

Хто в «Твій стоматолог» лікує карієс?

Іванов стоматолог в клініці твій стоматолог
Володимир Іванов
Лікар стоматолог-хірург, імплантолог, ортопед
Володимир Георгійович отримав диплом лікаря стоматолога в 2009 році. І практично одразу визначив для себе напрямки, в яких хоче розвиватися як лікар. Хірургія та естетична стоматологія у лікаря в пріоритеті, про що свідчать дипломи і сертифікати про проходження навчання у найвидатніших фахівців. 100 разів відміряє, 1 - раз відріже. У розпорядженні доктора сучасне діагностичне і професійне обладнання. Більш позитивного хірурга - стоматолога ви не зустрінете! Навіть перед складною маніпуляцією лікар вселить у вас спокій, а потім приступить до роботи. Вивчення складних практичних ситуацій - справжня пристрасть доктора! Не пропустить повз вуха жодної скарги пацієнта, прагне до його максимального комфорту, не забуваючи при цьому лікарських протоколів.
Sokolovskaya
Ірина Соколовська
Лікар стоматолог-терапевт
Її спритні і легкі руки дозволять вам навіть задрімати в кріслі під час лікування карієсу або навіть пульпіту! Ірина любима великою кількістю пацієнтів за розумний і продуманий підхід в лікуванні! Активний професійне зростання - це спосіб життя доктора Соколовської! Медичний університет Ірина Сергіївна закінчила в 2016 році, але все ще продовжує навчання на профільних курсах і семінарах, застосовуючи отримані знання на практиці.
Корнієнко Андрій Володимирович
Головний лікар клініки. Ортопедія, терапія, хірургія
Займається улюбленою справою доктор вже майже 30 років. Більше 15 років працював в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця. Навчив бути стоматологами-ортопедами не один десяток лікарів. Андрій Володимирович і зараз займається підготовкою фахівців з ортопедії і терапії. Велике захоплення доктора - підводне полювання! Вважає, що саме воно допомагає йому залишатися сконцентрованим і уважним до дрібниць, і тільки занурившись у вир по-справжньому радієш сонячним променям!
Ярослав Тарасевич
Лікар стоматолог-терапевт, ортопед
Ярослав Васильович отримав диплом лікаря-стоматолога в 2010 році. Але З тих пір невпинно підвищує свою кваліфікацію в області естетичної стоматології, ортопедії та ендодонтії. У клініці "Твій стоматолог" на Подолі Ярослав Васильович займається протезуванням, лікуванням каналів зубів і іншими питаннями здоров'я зубів. Ярослав - справжній художник! Особливу увагу доктор приділяє естетиці, в його арсеналі новітні розробки в області реставрацій, сучасний підхід до протезування, використання новітніх методик і матеріалів. В роботі педантичний, прискіпливий. Своїм прагненням до досконалості не дає зубним технікам розслабитися! Потоваришувавши з Ярославом, ви вже не захочете шукати іншого лікаря-стоматолога!

Ваша посмішка для нас важлива!

Клініка знаходиться в п'яти хвилинах пішого ходу від метро «Контрактова площа» (вихід в сторону кінотеатру «Жовтень» і вул. Костянтинівської).