Київ, вул Ярославська,6

+38 067 100 49 30

+38 044 462 49 20

+38 73 100 49 30

Відбілювання зубів

У вас гарна форма зубів, але ви не задоволені кольором емалі? Стоматологічна клініка «Твій стоматолог» пропонує відбілювання зубів. Завдяки нескладній процедурі, посмішка вашої мрії стане реальністю. Ми використовуємо професійні методики, які дозволять всього за одне відвідування відбілити зуби на кілька тонів.

Показання

Крім особистих естетичних уподобань, у зубного відбілювання є медичні показання:

 • пігментована емаль;
 • «тетрациклінові зуби»;
 • постреставраційне лікування;
 • флюороз (штрихова або плямиста форма);
 • інші дисколоріти.

На консультації фахівець оцінює стан ротової порожнини і при необхідності призначає подальшу процедуру лікування. Відбілювання проводиться на повністю здорових зубах.

Отбеливание зубов

Методи відбілювання в ``Твій стоматолог``

У нашій клініці використовується професійне і безпечне відбілювання зубів. Ми підбирали методики, виходячи з їх ефективності, а також мінімального впливу на чутливість емалі.

Opalescence

Opalescence отбеливание зубов

Opalescence Xtra Boost (США) — потужна система відбілювання зубів, яка підходить тільки для професійного використання лікарями-стоматологами. Система ефективна при будь-яких показаннях, в тому числі застосовується для внутрішньокоронкового відбілювання.

Двокомпонентний гель Opalescence Xtra Boost має унікальні характеристики — він містить нейтральний рівень pH (7,0), високу концентрацію перекису водню (38%) і зв’язану воду (35%). Це дозволяє отримати швидкий результат, при цьому не ушкоджуючи емаль. Більш того, активація гелю відбувається хімічно, що виключає термічне навантаження на зуби, як при інших видах відбілювання.

Amazing White

Отбеливание Amazing White

Amazing White (США) — система, яка також застосовується для відбілювання зубів в клініці. Принцип дії заснований на застосуванні високоактивного атомарного кисню, який виділяється з перекису водню під впливом холодного світла LED-лампи. Проникаючи в пори емалі, атоми кисню розчиняють пігментацію і забруднення, а молекула води вимиває їх. За рахунок того, що в процесі перекис водню розпадається на воду і атомарний кисень — процедура абсолютно нешкідлива.

УВАГА! Після процедури може спостерігатися підвищена чутливість зубів, яка пройде протягом декількох днів.

Догляд після процедури відбілювання

Зверніть увагу, що протягом тривалого часу необхідно дотримуватися правильного догляду за зубами:

 • не курити;
 • не пити чорний чай, каву, червоне вино, кока-колу та інші фарбувальні напої;
 • не їсти шоколад, ягоди, джеми, червону рибу, консерви, кетчуп, моркву, буряк;
 • після кожного прийому їжі обполіскувати ротову порожнину, при необхідності використовувати зубну щітку і нитку.

Більш детальну інформацію стоматолог розповість на очній консультації.

Протипоказання до процедури:

 • вік до 18 років;
 • вагітність і період лактації;
 • алергія на препарати;
 • вроджена висока чутливість зубів;
 • ерозія емалі;
 • глибокі тріщини;
 • оголена шийка зуба;
 • патологічна стертість емалі;
 • носіння брекетів;
 • пародонтоз.

Скільки коштує відбілювання зубів?

Мабуть, найпопулярніше питання пацієнтів. Вартість відбілювання зубів залежить від обраної системи. Також необхідно враховувати, що до ціни може додатися попередня гігієнічна чистка.

Ціна на відбілювання зубів в нашій клініці

Відбілювання 2 щелеп
3000 грн

Хто в «Твій стоматолог» займається відбілюванням?

Іванов стоматолог в клініці твій стоматолог
Володимир Іванов
Лікар стоматолог-хірург, імплантолог, ортопед
Володимир Георгійович отримав диплом лікаря стоматолога в 2009 році. І практично одразу визначив для себе напрямки, в яких хоче розвиватися як лікар. Хірургія та естетична стоматологія у лікаря в пріоритеті, про що свідчать дипломи і сертифікати про проходження навчання у найвидатніших фахівців. 100 разів відміряє, 1 - раз відріже. У розпорядженні доктора сучасне діагностичне і професійне обладнання. Більш позитивного хірурга - стоматолога ви не зустрінете! Навіть перед складною маніпуляцією лікар вселить у вас спокій, а потім приступить до роботи. Вивчення складних практичних ситуацій - справжня пристрасть доктора! Не пропустить повз вуха жодної скарги пацієнта, прагне до його максимального комфорту, не забуваючи при цьому лікарських протоколів.
Sokolovskaya
Ірина Соколовська
Лікар стоматолог-терапевт
Її спритні і легкі руки дозволять вам навіть задрімати в кріслі під час лікування карієсу або навіть пульпіту! Ірина любима великою кількістю пацієнтів за розумний і продуманий підхід в лікуванні! Активний професійне зростання - це спосіб життя доктора Соколовської! Медичний університет Ірина Сергіївна закінчила в 2016 році, але все ще продовжує навчання на профільних курсах і семінарах, застосовуючи отримані знання на практиці.
Корнієнко Андрій Володимирович
Головний лікар клініки. Ортопедія, терапія, хірургія
Займається улюбленою справою доктор вже майже 30 років. Більше 15 років працював в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця. Навчив бути стоматологами-ортопедами не один десяток лікарів. Андрій Володимирович і зараз займається підготовкою фахівців з ортопедії і терапії. Велике захоплення доктора - підводне полювання! Вважає, що саме воно допомагає йому залишатися сконцентрованим і уважним до дрібниць, і тільки занурившись у вир по-справжньому радієш сонячним променям!
Ярослав Тарасевич
Лікар стоматолог-терапевт, ортопед
Ярослав Васильович отримав диплом лікаря-стоматолога в 2010 році. Але З тих пір невпинно підвищує свою кваліфікацію в області естетичної стоматології, ортопедії та ендодонтії. У клініці "Твій стоматолог" на Подолі Ярослав Васильович займається протезуванням, лікуванням каналів зубів і іншими питаннями здоров'я зубів. Ярослав - справжній художник! Особливу увагу доктор приділяє естетиці, в його арсеналі новітні розробки в області реставрацій, сучасний підхід до протезування, використання новітніх методик і матеріалів. В роботі педантичний, прискіпливий. Своїм прагненням до досконалості не дає зубним технікам розслабитися! Потоваришувавши з Ярославом, ви вже не захочете шукати іншого лікаря-стоматолога!

Ваша посмішка для нас важлива!

Клініка знаходиться в п'яти хвилинах пішого ходу від метро «Контрактова площа» (вихід в сторону кінотеатру «Жовтень» і вул. Костянтинівської).