Київ, вул Ярославська,6

+38 067 100 49 30

+38 044 333 61 82

+38 073 100 49 30

Протезування

Протезування зубів — найбільш технологічна область стоматології, яка дозволяє досягти приголомшливих результатів лікування. Клініка «Твій стоматолог» виконує зубне протезування, використовуючи сучасні технології і обладнання. Наші фахівці допоможуть повернути красу вашої посмішки і впевненість в собі.

Показання:

 • відсутність одного або декількох зубів;
 • руйнування зуба, скол;
 • частина коронкової частини зуба уражена карієсом;
 • незадовільний колір, форма, розмір зубів;
 • множинні дефекти зубного ряду.

Після огляду лікар підбере оптимальний варіант відновлення, завдяки якому ваша усмішка буде виглядати природно.

Протези зубів: що обрати?


У ортопедичній стоматології протезування ділиться на знімне і незнімне. Перший вид підходить при відсутності декількох або всіх зубів, другий — якщо немає одного зуба або є необхідність приховати дефекти. Давайте ознайомимося детальніше з кожним з видів.

Знімне протезування пропонуються при втраті великої кількості зубів в ситуаціях, коли неможливо застосувати інші види протезування: імпланти, мости. Знімні протези можуть бути повні — при відсутності всіх зубів.

протезування клініка твій стоматолог

Недоліки повних знімних протезів:

 • недовговічність — з часом при жуванні ясна атрофуються і протез вимагає заміни;
 • нетривка фіксація;
 • вимагають досить тривалого звикання.

Для мінімізації дискомфорту дуже важливо, щоб матеріал і форма були підібрані правильно. Також необхідно пам’ятати, що знімні конструкції вимагають ретельного догляду.

Є ще частково-знімні протези, вони пропонуються за наявності хоча б декількох своїх зубів. Особливість часткових протезів в тому, що вони кріпляться до своїх зубів і служать опорою при жуванні, що дозволяє розподілити навантаження більш рівномірно.

При можливості ми пропонуємо застосувати технології, що дозволяють застосувати метод незнімного протезування — більш довговічний і надійний спосіб відновлення функції і естетики зубощелепної системи.

Знімні і частково-знімні протези підходять тим, хто в силу похилого віку або травм втратив свої зуби. Дана методика дозволяє зробити зубний ряд естетичним і повністю відновити жувальну функцію щелепи.

Незнімне протезування


Якщо потрібне відновлення одного або декількох зубів, потрібно приховати недоліки декількох зубів — в цих випадках рекомендується незнімне стоматологічне протезування.

До незнімних протезів відносяться:

Вініри

Виниры стоматология твой стоматолог

Пропонуються в разі, коли пошкодження становить менше 50%. Один з кращих варіантів для відновлення естетики фронтальної групи зубів. Вініри — оптимальний варіант для протезування передніх зубів.

Коронки

Коронки

Використовуються, якщо зуби зруйновані більш ніж на 50%. Ми встановлюємо металокерамічні, керамічні і суцільнолиті коронки.

Керамічні вкладки

Керамические вкладки

Сучасна альтернатива об’ємним пломбам. Дозволяє відновити зуб, якщо він зруйнований на 25-65%. Обробка зуба під вкладку практично не відрізняється від обробки під пломбу. В результаті ви отримуєте міцний гарний зуб, що повністю повторює анатомічну форму.

Мостовидні протези

Мостовидные протезы

Кілька зубних коронок, об’єднаних в міст. Зручна конструкція, яка не відрізняється від ваших рідних зубів.

Про догляд:

 • знімні протези необхідно регулярно чистити за допомогою спеціальних паст і щіток;
 • для незнімних конструкцій краще обзавестися іригатором;
 • раз в 6 місяців обов’язково відвідуйте лікаря для огляду і гігієнічного чищення.

Протезування зубів - ціни на послуги

Багато людей вибирають той чи інший вид протезування, спираючись на ціну. До кожного нашого пацієнта ми ставимося з розумінням, тому ніколи не нав'язуємо непотрібні послуги і маніпуляції. Як правило, в ціну протезування зубів входить консультація стоматолога-ортопеда, робота зубного техніка, вартість матеріалів і безпосередньо установка протеза. Додатково може оплачуватися анестезія.

Ціни на протезування зубів в ``Твій стоматолог``

Металокерамічна коронка
від 2000 грн
Керамічна коронка E max
7000 грн
Коронка суцільнолита
від 600 грн
Керамічна вкладка
від 4500 грн
Вінір E max
7000 грн

Хто в «Твій стоматолог» займається протезуванням?

Іванов стоматолог в клініці твій стоматолог
Володимир Іванов
Лікар стоматолог-хірург, імплантолог, ортопед
Володимир Георгійович отримав диплом лікаря стоматолога в 2009 році. І практично одразу визначив для себе напрямки, в яких хоче розвиватися як лікар. Хірургія та естетична стоматологія у лікаря в пріоритеті, про що свідчать дипломи і сертифікати про проходження навчання у найвидатніших фахівців. 100 разів відміряє, 1 - раз відріже. У розпорядженні доктора сучасне діагностичне і професійне обладнання. Більш позитивного хірурга - стоматолога ви не зустрінете! Навіть перед складною маніпуляцією лікар вселить у вас спокій, а потім приступить до роботи. Вивчення складних практичних ситуацій - справжня пристрасть доктора! Не пропустить повз вуха жодної скарги пацієнта, прагне до його максимального комфорту, не забуваючи при цьому лікарських протоколів.
Корнієнко Андрій Володимирович
Головний лікар клініки. Ортопедія, терапія, хірургія
Займається улюбленою справою доктор вже майже 30 років. Більше 15 років працював в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця. Навчив бути стоматологами-ортопедами не один десяток лікарів. Андрій Володимирович і зараз займається підготовкою фахівців з ортопедії і терапії. Велике захоплення доктора - підводне полювання! Вважає, що саме воно допомагає йому залишатися сконцентрованим і уважним до дрібниць, і тільки занурившись у вир по-справжньому радієш сонячним променям!
Ярослав Тарасевич
Лікар стоматолог-терапевт, ортопед
Ярослав Васильович отримав диплом лікаря-стоматолога в 2010 році. Але З тих пір невпинно підвищує свою кваліфікацію в області естетичної стоматології, ортопедії та ендодонтії. У клініці "Твій стоматолог" на Подолі Ярослав Васильович займається протезуванням, лікуванням каналів зубів і іншими питаннями здоров'я зубів. Ярослав - справжній художник! Особливу увагу доктор приділяє естетиці, в його арсеналі новітні розробки в області реставрацій, сучасний підхід до протезування, використання новітніх методик і матеріалів. В роботі педантичний, прискіпливий. Своїм прагненням до досконалості не дає зубним технікам розслабитися! Потоваришувавши з Ярославом, ви вже не захочете шукати іншого лікаря-стоматолога!

Ваша посмішка для нас важлива!

Клініка знаходиться в п'яти хвилинах пішого ходу від метро «Контрактова площа» (вихід в сторону кінотеатру «Жовтень» і вул. Костянтинівської).