Київ, вул Ярославська,6

+38 067 100 49 30

+38 044 333 61 82

+38 073 100 49 30

Реставрація зубів


Іноді красу посмішки псує скол на зубі або ямки, які з’являються внаслідок регулярного розкусування передніми зубами твердої оболонки насіння, ниток або при занадто сильному здавлюванні м’язів щелеп уві сні (бруксизмі). В такому випадку на допомогу приходить естетична стоматологія. Всього за одне відвідування стоматологічної клініки ви позбудетеся від проблеми.

Реставрація зубів — виправлення функціональних і естетичних дефектів зубів, зруйнованих менш ніж на 40%. Це може бути лише відновлення емалі зубів або рішення більш серйозних ушкоджень зубів.

Реставрация зубов
Реставрация зубов
Реставрация зубов

Коли необхідна реставрація?

Показання до естетичної реставрації зубів такі:

  • тріщини, відколи;
  • діасетми, треми — проміжки між зубами;
  • знос або руйнування пломб;
  • викривлення зубів;
  • дисколоріти.

Види реставрації зубів в стоматології

Пряма

При прямій реставрації всі маніпуляції проводяться безпосередньо в ротовій порожнині пацієнта. Цей метод схожий зі звичайним пломбуванням, так як для реставрації використовують фотополімерні реставраційні матеріали, які імітують властивості рідних тканин зуба.

Непряма

Непрямий метод передбачає зняття відбитків для подальшого виготовлення коронок, вінірів, вкладок. Непряма реставрація вимагає не менше 3 відвідувань стоматолога.

ВАЖЛИВО! При значних дефектах для реставрації передніх зубів краще вибрати мікропротезування вінірами, оскільки вони виготовляються з міцного і не пористого матеріалу, який не темніє, в меншій мірі піддається сколам і при правильному догляді прослужить багато років.

Прогресивні методики, які застосовуються в клініці «Твій стоматолог», а також художня майстерність наших стоматологів швидко і легко повернуть вашим зубам ідеальну форму і колір.

Порядок проведення естетичної реставрації зубів:

Лікар проводить детальний огляд та оцінює масштаб робіт.

Далі проводиться гігієнічна чистка, від нальоту і каменів потрібно позбавлятися, вони провокують захворювання ясен і зубів і роблять будь-яку реставрацію безглуздою.

Лікар обробляє зуб, позбавляючи його від карієсу, якщо він є.

Потім фахівець приступає безпосередньо до реставрації — накладає фотополімерний матеріал пошарово спеціальними інструментами і пензликами, як художник надає зубу необхідну форму і колір.

При непрямому методі зуб обточується, знімається відбиток і надівається тимчасова накладка. Коли коронка/ вінір готова, пацієнт приходить на примірку. При необхідності проводиться корекція для забезпечення естетики, комфорту і правильної функції.

Ціна на реставрацію зубів в нашій клініці

Вартість реставрації коронкової частини зуба фотополімерним матеріалом становить від 400 грн

Хто в «Твій стоматолог» займається реставрацією?

Іванов стоматолог в клініці твій стоматолог
Володимир Іванов
Лікар стоматолог-хірург, імплантолог, ортопед
Володимир Георгійович отримав диплом лікаря стоматолога в 2009 році. І практично одразу визначив для себе напрямки, в яких хоче розвиватися як лікар. Хірургія та естетична стоматологія у лікаря в пріоритеті, про що свідчать дипломи і сертифікати про проходження навчання у найвидатніших фахівців. 100 разів відміряє, 1 - раз відріже. У розпорядженні доктора сучасне діагностичне і професійне обладнання. Більш позитивного хірурга - стоматолога ви не зустрінете! Навіть перед складною маніпуляцією лікар вселить у вас спокій, а потім приступить до роботи. Вивчення складних практичних ситуацій - справжня пристрасть доктора! Не пропустить повз вуха жодної скарги пацієнта, прагне до його максимального комфорту, не забуваючи при цьому лікарських протоколів.
Sokolovskaya
Ірина Соколовська
Лікар стоматолог-терапевт
Її спритні і легкі руки дозволять вам навіть задрімати в кріслі під час лікування карієсу або навіть пульпіту! Ірина любима великою кількістю пацієнтів за розумний і продуманий підхід в лікуванні! Активний професійне зростання - це спосіб життя доктора Соколовської! Медичний університет Ірина Сергіївна закінчила в 2016 році, але все ще продовжує навчання на профільних курсах і семінарах, застосовуючи отримані знання на практиці.
Корнієнко Андрій Володимирович
Головний лікар клініки. Ортопедія, терапія, хірургія
Займається улюбленою справою доктор вже майже 30 років. Більше 15 років працював в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця. Навчив бути стоматологами-ортопедами не один десяток лікарів. Андрій Володимирович і зараз займається підготовкою фахівців з ортопедії і терапії. Велике захоплення доктора - підводне полювання! Вважає, що саме воно допомагає йому залишатися сконцентрованим і уважним до дрібниць, і тільки занурившись у вир по-справжньому радієш сонячним променям!
Ярослав Тарасевич
Лікар стоматолог-терапевт, ортопед
Ярослав Васильович отримав диплом лікаря-стоматолога в 2010 році. Але З тих пір невпинно підвищує свою кваліфікацію в області естетичної стоматології, ортопедії та ендодонтії. У клініці "Твій стоматолог" на Подолі Ярослав Васильович займається протезуванням, лікуванням каналів зубів і іншими питаннями здоров'я зубів. Ярослав - справжній художник! Особливу увагу доктор приділяє естетиці, в його арсеналі новітні розробки в області реставрацій, сучасний підхід до протезування, використання новітніх методик і матеріалів. В роботі педантичний, прискіпливий. Своїм прагненням до досконалості не дає зубним технікам розслабитися! Потоваришувавши з Ярославом, ви вже не захочете шукати іншого лікаря-стоматолога!

Ваша посмішка для нас важлива!

Клініка знаходиться в п'яти хвилинах пішого ходу від метро «Контрактова площа» (вихід в сторону кінотеатру «Жовтень» і вул. Костянтинівської).