Київ, вул Ярославська,6

+38 067 100 49 30

+38 044 462 49 20

+38 73 100 49 30

Видалення «зуба мудрості»


Зуби мудрості — треті моляри, або вісімки. Зазвичай виростають в період з 18 до 25 років у вже сформованій кістковій тканині. Від інших зубів «мудрі» відрізняються тим, що у них немає молочних попередників, які готують «грунт» для формування постійного моляра. Така особливість і породжує численні проблеми, що призводять до хірургічного втручання. Видалення зуба мудрості може проводитися в його зародку, процесі прорізування або після нього.

Удаление зуба мудрости на Подоле

Для чого потрібні зуби мудрості?


Так звані зуби «мудрості» були необхідні нашим предкам для перемелювання горішків і корінців. Але цивілізація, як відомо, може перетворювати в атавізми мало використовувані частини тіла. Та й щелепу людини, яка звикла до пережовування, здебільшого, обробленої їжі, стає меншою в розмірах і часом не вміщує «зайвих» третіх молярів. З цієї причини часто виникає порушення прикусу і деформується зубний ряд. Крім того, гігієна останніх в зубному ряду вісімок часто недостатня, тому ці зуби більш інших схильні до карієсу і його ускладнень

Причини видалення зуба мудрості

Показання до видалення третіх молярів наступні:

  • неправильне розташування;
  • деформовані коріння;
  • розвиток неправильного прикусу;
  • бокове або похиле прорізування, яке зачіпає коріння сусідніх зубів;
  • ураження карієсом і неможливість лікування зважаючи на недоступність;
  • перикоронарит — запалення м’яких тканин над зубом;
  • вростання коренів в гайморову пазуху;
  • ушкодження слизових оболонок щік і язика при прорізуванні.

Як видаляють зуб ``мудрості``

Перший етап — збір анамнезу, в ході якого стоматолог-хірург проводить ретельний огляд, а також з’ясовує, чи є у пацієнта алергія на препарати.

Наступний етап — знеболювання. У клініці «Твій стоматолог» є можливість вибору методів анестезії. Це традиційна ін’єкційна і сучасна комп’ютерна анестезія.
Важливо! У кісткової тканини нервових закінчень немає, тому для успішного знеболювання потрібно «заморозити» тільки м’які тканини і окістя, займає це 2-3 хвилини.

Безпосередньо видалення зуба мудрості.

Останній етап — це обробка і ушивання рани.

Після того, як видалили зуб мудрості, необхідно дотримуватися всіх рекомендацій свого стоматолога. Пацієнту призначають протизапальну і/або антибактеріальну терапію, щоб полегшити і прискорити відновлювальний період. Приймати їжу можна не раніше ніж через 3-4 години. На наступний день наш хірург зазвичай запрошує на огляд, щоб переконатися в тому, що процес відновлення проходить успішно, а через 7-10 днів він знову чекає вас, щоб зняти шви (в разі, якщо накладали  матеріал, що не розсмоктується).

ВАЖЛИВО! Ви повинні чітко дотримуватися інструкцій, отриманих після хірургічного втручання. У клініці «Твій стоматолог» вам видадуть пам’ятку, де вони докладно описані.

Ціна на видалення зуба мудрості в клініці ``Твій стоматолог``

Просте видалення багатокорневого зуба - 500 грн

Хто в «Твій стоматолог» видаляє зуби мудрості?

Іванов стоматолог в клініці твій стоматолог
Володимир Іванов
Лікар стоматолог-хірург, імплантолог, ортопед
Володимир Георгійович отримав диплом лікаря стоматолога в 2009 році. І практично одразу визначив для себе напрямки, в яких хоче розвиватися як лікар. Хірургія та естетична стоматологія у лікаря в пріоритеті, про що свідчать дипломи і сертифікати про проходження навчання у найвидатніших фахівців. 100 разів відміряє, 1 - раз відріже. У розпорядженні доктора сучасне діагностичне і професійне обладнання. Більш позитивного хірурга - стоматолога ви не зустрінете! Навіть перед складною маніпуляцією лікар вселить у вас спокій, а потім приступить до роботи. Вивчення складних практичних ситуацій - справжня пристрасть доктора! Не пропустить повз вуха жодної скарги пацієнта, прагне до його максимального комфорту, не забуваючи при цьому лікарських протоколів.
Корнієнко Андрій Володимирович
Головний лікар клініки. Ортопедія, терапія, хірургія
Займається улюбленою справою доктор вже майже 30 років. Більше 15 років працював в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця. Навчив бути стоматологами-ортопедами не один десяток лікарів. Андрій Володимирович і зараз займається підготовкою фахівців з ортопедії і терапії. Велике захоплення доктора - підводне полювання! Вважає, що саме воно допомагає йому залишатися сконцентрованим і уважним до дрібниць, і тільки занурившись у вир по-справжньому радієш сонячним променям!
Лисюк Сергій Васильович
Лікар стоматолог - імплантолог, хірург, ортопед
Сергій Васильович вже 10 років веде спеціалізовані курси і семінари з питань, що стосуються імплантології, вирішує питання протезування на імплантатах. Вважає, що безвихідних ситуацій не існує і там, де інші не бачать виходу, Сергій Васильович запропонує як мінімум два варіанти.

Ваша посмішка для нас важлива!

Клініка знаходиться в п'яти хвилинах пішого ходу від метро «Контрактова площа» (вихід в сторону кінотеатру «Жовтень» і вул. Костянтинівської).