Київ, вул Ярославська,6

+38 067 100 49 30

+38 044 333 61 82

+38 073 100 49 30

Видалення зуба


Видалення зуба, мабуть, одна з найбільш поширених хірургічних операцій в світі. До неї вдаються, коли клінічна картина така, що вилікувати або зберегти зуб вже не представляється можливим. Сьогоднішні технології дозволяють виконувати видалення кореня зуба безболісно, застосовуючи потужні анестетики.

Удаление зубов

Показання до видалення зуба:

  • повне руйнування, травма, перелом, тріщина в області кореня;
  • зуб є причиною великого кістозного новоутворення;
  • пародонтит 3-4 стадії;
  • неврит трійчастого нерва в результаті запалення зуба;
  • за рекомендацією лікаря-ортодонта при виправленні прикусу.

Хочемо зазначити, що наші лікарі роблять все можливе, щоб зберегти зуб. Однак існують ситуації, коли хворий зуб загрожує здоров’ю пацієнта, в таких випадках приймаються радикальні заходи.

Видалення ретенованих і дистопованих зубів


Ретеновані зуби — ті зуби, які не можуть прорізатися. Вони знаходяться у кістці або прикриті яснами, провокуючи больові відчуття і запальні процеси. Якщо при діагностиці з’ясовується, що зуб не можна витягнути і поставити його на своє місце, то він видаляється.

Дистоповані зуби — це ті, які прорізалися, але ростуть не так як треба. Надалі це може привести до зміщення всього зубного ряду. За свідченнями лікаря-ортодонта такі зуби також видаляються.

Видалення зубів мудрості

У хірургічній стоматології видалення зубів мудрості найбільш популярна послуга. До вилучення вісімок вдаються через вростання коренів в гайморові пазухи, неправильного положення, ураження карієсом (такі зуби складно лікувати через їх складне розташування в ротовій порожнині).

Як проходить процедура?

Спочатку необхідно зробити рентгенівський знімок, за яким стоматолог-хірург визначить будову кореня зуба і особливості розташування зубів по сусідству. На підставі отриманих даних, фахівець приймає рішення, як буде проходити операція.

При видаленні ретенованих зубів стоматолог-хірург розрізає слизову або робить отвір в кістковій тканині (в залежності від клінічного випадку), після чого витягує зуб по частинах або повністю.

Скільки коштує видалити зуб?

Вартість операції залежить від того просте, складне або атипове видалення, від необхідності накладання швів, а також обраної анестезії. Більш детальну інформацію лікар озвучує на очній консультації.

Ціна видалення зубів в клініці ``Твій стоматолог``

Атипове видалення зуба з анестезією і ушиванням (верхня щелепа)
до 2000 грн.
Атипове видалення зуба з анестезією і ушиванням (нижня щелепа)
до 2500 грн
Просте видалення багатокорневого зуба
500
Складне видалення багатокорневого зуба
до 1000 грн.

Хто в «Твій стоматолог» видаляє зуби?

Іванов стоматолог в клініці твій стоматолог
Володимир Іванов
Лікар стоматолог-хірург, імплантолог, ортопед
Володимир Георгійович отримав диплом лікаря стоматолога в 2009 році. І практично одразу визначив для себе напрямки, в яких хоче розвиватися як лікар. Хірургія та естетична стоматологія у лікаря в пріоритеті, про що свідчать дипломи і сертифікати про проходження навчання у найвидатніших фахівців. 100 разів відміряє, 1 - раз відріже. У розпорядженні доктора сучасне діагностичне і професійне обладнання. Більш позитивного хірурга - стоматолога ви не зустрінете! Навіть перед складною маніпуляцією лікар вселить у вас спокій, а потім приступить до роботи. Вивчення складних практичних ситуацій - справжня пристрасть доктора! Не пропустить повз вуха жодної скарги пацієнта, прагне до його максимального комфорту, не забуваючи при цьому лікарських протоколів.
Корнієнко Андрій Володимирович
Головний лікар клініки. Ортопедія, терапія, хірургія
Займається улюбленою справою доктор вже майже 30 років. Більше 15 років працював в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця. Навчив бути стоматологами-ортопедами не один десяток лікарів. Андрій Володимирович і зараз займається підготовкою фахівців з ортопедії і терапії. Велике захоплення доктора - підводне полювання! Вважає, що саме воно допомагає йому залишатися сконцентрованим і уважним до дрібниць, і тільки занурившись у вир по-справжньому радієш сонячним променям!
Лисюк Сергій Васильович
Лікар стоматолог - імплантолог, хірург, ортопед
Сергій Васильович вже 10 років веде спеціалізовані курси і семінари з питань, що стосуються імплантології, вирішує питання протезування на імплантатах. Вважає, що безвихідних ситуацій не існує і там, де інші не бачать виходу, Сергій Васильович запропонує як мінімум два варіанти.

Ваша посмішка для нас важлива!

Клініка знаходиться в п'яти хвилинах пішого ходу від метро «Контрактова площа» (вихід в сторону кінотеатру «Жовтень» і вул. Костянтинівської).