Київ, вул Ярославська,6

+38 067 100 49 30

+38 044 462 49 20

+38 73 100 49 30

Вініри

З екранів телевізорів і зі сцени на нас дивляться селебрітіс, чия посмішка часом викликає заздрість. Білі, сяючі, ідеально рівні зуби. У більшості випадків їх променисті посмішки — це творіння професіоналів, оскільки натуральні зуби еталонної форми і кольору — велика рідкість. Сучасні технології дозволяють стоматологам запропонувати кожному бажаючому посмішку «на мільйон». Одним з таких способів є вініри на зуби. Тут головне бути впевненим в кваліфікації лікаря. Адже зуби після установки вінірів повинні виглядати не просто красиво, але і максимально природно. Щоб цього домогтися в клініці «Твій стоматолог» ми використовуємо новітні розробки сучасної стоматології та користуємося кращими матеріалами.

Виниры стоматология твой стоматолог

Що це таке?

Вініри — це тонка дуже міцна пластинка, яка виготовляється з кераміки, фарфору, склокераміки, діоксиду цирконію, що покриває передню і при необхідності жувальну поверхню ваших зубів.

У нашій клініці «Твій стоматолог» ми прагнемо до максимально природного вигляду зубів, тому встановлюємо склокерамічні вініри Emax PRESS. Склокераміка — один з кращих матеріалів для виготовлення вінірів методом пресування, що практично виключає ризик відколів. Товщина вінірів Emax PRESS становить лише 0,2-0,4 мм.

Вініри стоматологія твій стоматолог
Виниры стоматология твой стоматолог
Виниры стоматология твой стоматолог

Кому потрібні вініри?

Вініри для зубів ставлять в наступних випадках:
  • множинні пломби;
  • щілини між зубами;
  • необхідно змінити колір зубів;
  • незадовільна форма;
  • втрачена функція і естетика в зв’язку з віком.

Скільки коштує встановити 1 вінір?

Вартість вінірів - витрати на виготовлення однієї одиниці становить от 3000 грн., що є дуже конкурентною ціною, враховуючи кваліфікацію лікарів, матеріали та обладнання, яким користуються наші лікарі.

З якого матеріалу виготовляється вінір?

Ми прагнемо до максимально природного вигляду зубів, покриваючи їх вінірами, дбаємо про те, щоб накладки були міцними і служили вам багато років, тому встановлюємо склокерамічні вініри Emax PRESS, який призначений для виготовлення вінірів методом пресування. Це найміцніший матеріал, який практично виключає ризик відколів, саме з Emax PRESS роблять найтонші вініри, товщиною всього 0.2-0.4 мм.

За скільки візитів можна зробити вініри?

Як правило, установка вінірів здійснюється за 3 візити до стоматолога:

При першому візиті стоматолог проводить детальну цифрову діагностику. Потім обробляє зуби: видаляє найтонший шар емалі, щоб звільнити місце для керамічної пластини. Ми користуємося технологією, що дозволяє видалити лише 0,2-0,4 мм — процедура безболісна, так як проводиться під місцевою анестезією. Після цього лікар знімає зліпки для виготовлення вінірів в лабораторії, і на час очікування встановлює вам тимчасові пластмасові вініри.

Під час другого відвідування ви приміряєте вініри і в присутності техніка обговорюєте, чи потрібна їх корекція за кольором і формою.

Останній етап — фіксація вінірів на ваші зуби.

Догляд за зубами з вінірами:

  • ви повинні забезпечити якісну гігієну вашим зубкам, а також стежити за станом здоров’я в цілому, оскільки здоров’я ротової порожнини — віддзеркалення загального стану організму;
  • для того, щоб максимально якісно позбавлятися від залишків їжі і мінімізувати утворення нальоту — попередника карієсу, використовуйте іригатор;
  • будьте обережні при прийомі твердої їжі — не варто розгризати льодяники, фісташки. Вживаючи тверді овочі і фрукти, краще попередньо їх нарізати. Також категорично не можна користуватися зубами не за призначенням (відкривати пляшки, перекушувати дріт і т.п.)

Ціна на вініри в клініці Твій стоматолог

Вінір композитний
від 3000 грн.
Вінір E max
від 7000 грн.

Хто в «Твій стоматолог» встановлює вініри?

Іванов стоматолог в клініці твій стоматолог
Володимир Іванов
Лікар стоматолог-хірург, імплантолог, ортопед
Володимир Георгійович отримав диплом лікаря стоматолога в 2009 році. І практично одразу визначив для себе напрямки, в яких хоче розвиватися як лікар. Хірургія та естетична стоматологія у лікаря в пріоритеті, про що свідчать дипломи і сертифікати про проходження навчання у найвидатніших фахівців. 100 разів відміряє, 1 - раз відріже. У розпорядженні доктора сучасне діагностичне і професійне обладнання. Більш позитивного хірурга - стоматолога ви не зустрінете! Навіть перед складною маніпуляцією лікар вселить у вас спокій, а потім приступить до роботи. Вивчення складних практичних ситуацій - справжня пристрасть доктора! Не пропустить повз вуха жодної скарги пацієнта, прагне до його максимального комфорту, не забуваючи при цьому лікарських протоколів.
Корнієнко Андрій Володимирович
Головний лікар клініки. Ортопедія, терапія, хірургія
Займається улюбленою справою доктор вже майже 30 років. Більше 15 років працював в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця. Навчив бути стоматологами-ортопедами не один десяток лікарів. Андрій Володимирович і зараз займається підготовкою фахівців з ортопедії і терапії. Велике захоплення доктора - підводне полювання! Вважає, що саме воно допомагає йому залишатися сконцентрованим і уважним до дрібниць, і тільки занурившись у вир по-справжньому радієш сонячним променям!
Ярослав Тарасевич
Лікар стоматолог-терапевт, ортопед
Ярослав Васильович отримав диплом лікаря-стоматолога в 2010 році. Але З тих пір невпинно підвищує свою кваліфікацію в області естетичної стоматології, ортопедії та ендодонтії. У клініці "Твій стоматолог" на Подолі Ярослав Васильович займається протезуванням, лікуванням каналів зубів і іншими питаннями здоров'я зубів. Ярослав - справжній художник! Особливу увагу доктор приділяє естетиці, в його арсеналі новітні розробки в області реставрацій, сучасний підхід до протезування, використання новітніх методик і матеріалів. В роботі педантичний, прискіпливий. Своїм прагненням до досконалості не дає зубним технікам розслабитися! Потоваришувавши з Ярославом, ви вже не захочете шукати іншого лікаря-стоматолога!

Ваша посмішка для нас важлива!

Клініка знаходиться в п'яти хвилинах пішого ходу від метро «Контрактова площа» (вихід в сторону кінотеатру «Жовтень» і вул. Костянтинівської).