Клінічний випадок застосування процедури відбілювання зубів

В даний момент на ринку стоматологічних послуг широко представлені різні препарати для дентального відбілювання. Сучасні системи ефективні і безпечні, якщо проводяться під наглядом стоматолога. У клініці «Твій стоматолог», системи для відбілювання підбираються індивідуально, згідно зі схемою лікування фахівця, з урахуванням побажань наших клієнтів.

Була обрана система Amazing White 25_. Процедура проводилася на фронтальній групі зубів, і малих корінних зубах. Великі корінні зуби знаходилися на етапі лікування і не включалися в операційне поле за обраною схемою.

Але, перш за все, необхідно ознайомитися з усіма нюансами процедури.

Дентальне відбілювання проводиться при різних дисколоритах зубів, що виникли внаслідок: вживання фарбувальних напоїв і продуктів харчування, застосування медичних препаратів (тетрациклін), травм зубів.

Перед тим як проводити процедуру необхідно виявити можливі протипоказання, якими є:

  • Вагітність, період лактації;
  • Вікове обмеження (12 років), молочні зуби;
  • Гіперчутливість зубів;
  • Період прийому антибіотиків;
  • Наявність вінирів, імплантів в передній ділянці.

Також необхідно розуміти, що для грамотного проведення процедури необхідно створити відповідні умови для застосування відбілювання на обраній ділянці операційного поля, що найчастіше буває в зоні видимої посмішки. Отже, наявність старих, неспроможних пломб, клиновидних дефектів зубів, каріозних поразок необхідно усунути і попередньо провести санацію порожнини рота. Також необхідно провести гігієнічну підготовку до дентального відбілювання, усунути, при наявності, м’які і щільні над- і підясневі зубні відкладення.

Безпосередньо перед початком проведення процедури відбілювання за спеціальною шкалою малюнків визначається вихідний колір зубів, проводиться фотографування до і фотографування після. Важливим є той факт, що після нанесення речовини, яким є перекис карбаміду і водню, часто виникає підвищена чутливість зубів, яка може супроводжувати пацієнта від одного дня до тижня. Для усунення підвищеної чутливості в нашій клініці, застосовуються спеціальні ремінералізуючі препарати.

Інші Статті