Дослідження які ми проводимо

01/

Прицільний рентгенівський знімок з візіорграфом

показує 1-2 зуба в одній площині. Найчастіше затребуваний знімок для визначення обсягу каріозного ураження зуба, перед видаленням, але найчастіше для контролю терапевтичного, хірургічного лікування, наприклад, під час лікування кореневих каналів, для перевірки якості їх пломбування або для контрулю при лікуванні запалення чи гранульоми.

02/

Панорамний знімок

(Ортопантомограма) знімок всіх зубів в одній проекції, дає комплексну картину про стан усіх зубів і допомагає лікареві визначити правильну тактику у подальшому лікуванні. Робимо перед початком лікування для перевірки на предмет можливих запалень, можливих травм зубів та щелеп, перевірки на присутність вторинного карієса, такого, що виникає під старою пломбою, а також в комплексі з телерадіограмою під час планування ортодонтичного лікування.

03/

Комп’ютерна томограма

Трьохвимірний знімок, що потрібен для діагностики патологій, та плануванні хірургічного та імплантологічного лікування. Це дослідження необхідне для складання грамотного плану лікування, щоб уникнути прикрих несподіванок та ускладнень під час лікування. КТ дає можливість з усіх боків вивчити “скадні” кореневі канали, побачити стан кістки під час підготовки до імплантації, визначити анатомічні особливості будови зуба перед складним видаленням, проаналізувати динаміку довготривалого лікування, тощо. КТ суглобів – це необхідне для лікування суглобів та протезування дослідження. Таким чином, КТ як частина комплексної діагностики корисний і необхідний для терапевтичного, ортопедичного, хірургічного лікування і дозволяє спеціалістам у проведенні якісного та ефективного лікування.

04/

ТЕЛЕРЕНТГЕНОГРАМА

Це панорамний знімок черепа в фронтальній та боковій проекціїї. Часто використовується ортодонтами для планування подальшого лікування і дозволяє визначити точне розташування щелеп, тип прикусу, нахил зубів, стан суглоба. Також часто за допомогою цтого дослідження лікар визначає період активного росту дитини, що є значущий показником при ортодонтичному лікуванні.

05/

Пародонтологічна карта

Складається на початку лікування у пародонтолога – це необхідний етап діагностики, під час якого лікар визначає ступінь патології пародонту: наскільки рухливі зуби, на якому рівні прикріплені зв’язки, наскільки атрофована тканина зуба в пришийковій ділянці та інші показники. Грамотно складена карта дозволяє правильно спланувати лікування та спостерігати за його динамікою.

 • Прицільний знімок з візіографом

  180 грн
 • Панорамний знімок

  350 грн
 • КТ 2 щелеп

  900 грн
 • ТРГ

  350 грн

Протипоказання

 • у вас в тілі є металеві імплантати;
 • ви жінка в першому триместрі вагітності;
 • в період загострення захворювання;
 • декомпенсований цукровий діабет, захворювання щитоподібної залози.

Важливо

Наші спеціалісти мають високий рівень підготовки, знімки, що ви зробите у нас мають високу чіткість і роздільну знатність, тож виключається можливість постановки хибних діагнозів і дозволяють оцінити стан зубощелепної системи для призначення адекватного лікування.

Ціни на розгорнуту консультацію до 60 хв в Твій стоматолог

Консультація з складанням плану лікування в письмовому вигляді складає 600 грн

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРАЙС

Вчасно звернувшись до нас, ви отримаєте консультацію та план лікування від кваліфікованого фахівця.