Видалення зубів мудрості

У хірургічній стоматології видалення зубів мудрості найбільш популярна послуга. До вилучення вісімок вдаються через вростання коренів в гайморові пазухи, неправильного положення, ураження карієсом (такі зуби складно лікувати через їх складне розташування в ротовій порожнині).

Видалення зуба в клініці “Твій стоматолог” безпечне та безболісне. Тут з вами працюють спеціалісти зі значним успішним досвідом проведення подібних маніпуляцій. Знеболення допомагає пацієнту не відчувати болю і суттєвого дискомфорту під час видалення.

Видалення ретенованих і дистопованих зубів

Ретеновані зуби – ті зуби, які не можуть прорізатися. Вони знаходяться у кістці або прикриті яснами, провокуючи больові відчуття і запальні процеси. Якщо при діагностиці з’ясовується, що зуб не можна витягнути і поставити його на своє місце, то він видаляється.

Дистоповані зуби – це ті, які прорізалися, але ростуть не так як треба. Надалі це може привести до зміщення всього зубного ряду. За свідченнями лікаря-ортодонта такі зуби також видаляються.

Як проходить процедура?

Підготовка

Спочатку необхідно зробити рентгенівський знімок, за яким стоматолог-хірург визначить будову кореня зуба і особливості розташування зубів по сусідству. На підставі отриманих даних, фахівець приймає рішення, як буде проходити операція

Видалення

При видаленні ретенованих зубів стоматолог-хірург розрізає слизову або робить отвір в кістковій тканині (в залежності від клінічного випадку), після чого витягує зуб по частинах або повністю

Після видалення

Лікар обов’язково надасть письмові рекомендації щодо догляду за ротовою порожниною на період зашоєння рани, а також за необхідності випише рецепт на ліки. Дотримання рекомендацій лікаря сприятиме якнайшвидшому одужанню і мінімізує можливість будь-яких ускладнень.

Скільки коштує видалити зуб?

Вартість операції залежить від того просте, складне або атипове видалення, від необхідності накладання швів, а також обраної анестезії. Більш детальну інформацію лікар озвучує на очній консультації.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРАЙС

 • Атипове видалення зуба з анестезією і ушиванням (верхня щелепа)

  від 2500 грн
 • Атипове видалення зуба з анестезією і ушиванням (нижня щелепа)

  від 3750 грн
 • Просте видалення багатокорневого зуба

  від 1125 грн
 • Складне видалення багатокорневого зуба

  від 1875 грн