Міфи про імплантати

В останні 3-4 десятка років дентальная імплантація з екзотичної процедури перетворилася в звичайну. Але незважаючи на це навколо даної теми безліч міфів. Основні: боляче, дорого, довго. Розповімо про ‘боляче’.

Міф 1. Імплантація – це дуже боляче.

Так, якщо без анестезії! Але ж ми навіть карієс зараз без анестезії НЕ лікуємо! Імплантація проводиться при повному знеболюванні, ні під час операції, ні деякий час після неї ви нічого відчувати не будете! Після того, як відключена на час операції чутливість повертається, больові відчуття будуть, але не в кістці, там немає рецепторів, а в тканинах навколо встановленого імпланта. Відчуття ці знімаються знеболюючими, вони ж і протизапальні, які вам будуть призначені лікарем. А через пару днів ви забудете про те, що у вас щось боліло. Головне правильно вибрати лікаря!

Одним з найбільш поширених побоювань серед пацієнтів, які приходять до нас на консультацію по імплантації, є міф про високий ступінь відторгнення імплантів.

Насправді все якраз навпаки – відсоток успішного приживлення імплантатів, враховуючи всі протипоказання становить 98-99%. Тобто, всього у одного або двох чоловік зі ста імплант може не прижитися. Тут варто додати, що протипоказання до імплантації все-таки існують. Їх ділять на два типи – абсолютні (що не піддаються медикаментозному контролю цукровий діабет, ендокардит, захворювання крові, артрит і порушення центральної нервової системи) і відносні – це стани, які можна усунути або полегшити і тоді імплантація має великі шанси на успіх.

Високий ступінь приживлюваності імплантатів забезпечується завдяки стерильним умовам операції, властивостям остеоінтеграції титану, правильної фізіологічної формі імпланта і звичайно ж багаторічним напрацюванням медиків в цій області.

З нашого досвіду, хотілося б ще додати, що важливу роль в успіху операції грає точне дотримання вказівок лікаря до, під час і, найважливіше, після імплантації!

Інші Статті