Відгуки

Євгенія Корольова

Супер клініка, приємне обслуговування. Лікар Тарасевич Ярослав – бомба. Швидко, якісно, справжній художник – не відпустить, поки йому абсолютно все не сподобається. Рекомендую.

Олександра Скрипченко

Робили чистку і повний чекап здоров’я зубів. Доктор Ірина Соколовська залишила дуже гарне враження: приємна, мила, робить все дуже акуратно і безболісно! Клініка сучасна і зі свіжим ремонтом, приємно приходити в таке місце!

Андрій Брагін

Дуже довго обирав клініку, стежив за докторами в соцмережах, слухав їх на відео, але переживав, що буде боляче. Думав, що справа йде до вставної щелепи, але Володимир Іванов врятував ситуацію. Зробили три імпланта, решта вилікували. Шкодую, що не наважився раніше на лікування, заощадив би купу нервів.

Тетяна Сотниченко

Дуже хороші враження від відвідування. Обслуговувалася у Ірини Сергіївни, проводила процедуру чищення, потрапила випадково від Vitagramma. Сподобалося. Акуратно, професійно, делікатно.

Ольга Марченко

Ніколи б не подумала, що буду чекати зустрічі зі стоматологом! Проходила лікування у Світлани Воловик – прекрасний лікар, який робить все, щоб пацієнтові було комфортно (наскільки це комфортно при лікуванні зубів). Бажаю клініці процвітання і бережіть ваших лікарів – вони справжній скарб.

Валерія Бойко

У «Твій стоматолог» потрапила за порадою колеги, яка тут неодноразово обслуговувалася. Клініка акуратна, чиста, адміністратор ввічлива. Мене турбувала біль в зубі і я не могла зрозуміти в якому. Лікар знайшов проблему в двох сусідніх зубах. Мені запропонували на вибір матеріали і докладно розповіли в чому відмінності. З упевненістю можу рекомендувати клініку «Твій стоматолог»!

Світлана Тарасюк

Коли дитина сказав вранці, що у нього болить зуб, я вже готувалася до істерик і довгого вмовляння йти в лікарню. Знайшла найближчу клініку і вже через дві години ми були в кабінеті у Оксани Львівни. Я не знаю, якою магією володіє цей лікар, але дивним чином через півгодини ми вийшли з запломбованим зубом і посмішкою. На вмовляння пішло хвилини три. Для мене це справжнє диво!! Тепер у нас є свій дитячий стоматолог і я з радістю буду радити клініку і лікаря своїм друзям і родичам!

Світлана Тарасюк

Коли дитина сказав вранці, що у нього болить зуб, я вже готувалася до істерик і довгого вмовляння йти в лікарню. Знайшла найближчу клініку і вже через дві години ми були в кабінеті у Оксани Львівни. Я не знаю, якою магією володіє цей лікар, але дивним чином через півгодини ми вийшли з запломбованим зубом і посмішкою. На вмовляння пішло хвилини три. Для мене це справжнє диво!! Тепер у нас є свій дитячий стоматолог і я з радістю буду радити клініку і лікаря своїм друзям і родичам!

Дмитро Масько

Величезна подяка стоматологу Володимиру Іванову за видалення зубів мудрості. Цей лікар професіонал на всі 150%. Процедуру можна назвати приємною, але лікар все зробив акуратно. Так як мені відразу виривали два зуби, відновлення було нелегким і я дзвонив в клініку за консультацією з прийому препарату. Лікар проконсультував телефоном і дав рекомендації, які допомогли швидше зняти біль. Однозначно рекомендую Володимира Іванова і клініку «Твій стоматолог».

Ганна Васил’єва

Скористалася купоном на гігієнічну чистку зубів і залишилася дуже задоволена. У мене є досвід, коли по купону не дуже то й стараються. А в «Твій стоматолог» процедура була проведена дійсно на совість. Також лікар провів огляд і розповів, які ще є проблеми з зубами, що потрібно пролікувати якомога швидше, а що ще почекає. З таким підходом до клініки хочеться звернутися знову, що я і зроблю наступного разу!

Тетяна Авраменко

Хочу сказати величезне дякую, що виконали мою мрію про ідеальну посмішку! Я шукала клініку, де ставлять вініри – було важливо, щоб посмішка після цього виглядала максимально натурально. Я обійшла декілька клінік. В одній мені нарахували захмарну суму, в інший потрібно було довго чекати матеріал. На клініці «Твій стоматолог», що називається зійшлися зірки. Ще до початку лікування я побачила, як будуть виглядати мої зуби і заочно закохалася в свою нову посмішку. Тепер я насолоджуюся нею в реальності кожен день, за що дякую Ярославу Тарасевичу і його команді!

Микола Денисенко

Наскільки з дитинства боявся стоматологів, все ж зуби лікувати доводиться. До свого щастя знайшов клініку «Твій стоматолог». Це, мабуть, перша клініка, звідки я кожен раз виходжу з хорошим настроєм. Навіть до дорослих «тремтячих» пацієнтів лікарі знаходять підхід і потрібні слова. Окрема тема – ціни, які «не кусаються».

Марина Сладкова

Якщо ви хочете голлівудську усмішку, вам пряма дорога в «Твій стоматолог». Професійно, швидко, якісно і результативно – це ось все про цю клініку! Тут все зроблять для того, щоб ви залишилися задоволеними, повірте – досвід походів до стоматологів у мене колосальний. Дякую за те, що ви є такі чудові! Буду всіх відправляти до вас!

Христина Ніконенко

Пишу свій відгук та оди подяки своєму лікарю Сергію Лисюку, а також всій клініці «Твій стоматолог»! Нарешті, у мене гарна усмішка, а все завдяки золотим рукам лікаря. Моє захоплення не описати словами, у мене справді почалося нове життя! Дорогий Сергію Васильовичу, я вам дуже вдячна, будьте здорові! Сподіваюся, що зустрінемося з вами на вулицях міста і ви впізнаєте мене за сліпучою посмішкою!

Юлія Нежнякова

Стала на облік у зв’язку з вагітністю і мені дали направлення на огляд стоматолога. Клініку «Твій стоматолог» проходжу щодня, йдучи на роботу. Вирішила пройти огляд тут. Як тільки переступила поріг, мене відразу оточили увагою та турботою, що було дуже приємно. На огляді мені порекомендували зробити чистку і поставити дві пломби, одразу ж записали на зручний час. Що мені сподобалося в клініці — тут все спокійно, без метушні та по-доброму. Хотілося б, щоб у всіх медзакладах було так само.

Ігор Столяр

Зіткнувся з такою штукою, як пародонтит. Ясна сильно кровоточили, але я особливо не звертав на це уваги. А от коли з’явився неприємний запах, то вирішив піти до лікаря. І дуже вчасно виявилося – ще трохи і міг би втратити пару зубів. У клініці «Твій стоматолог» потрапив до Ірини Сергіївни. Це справжній професіонал, все пояснює, від чого стає спокійнішим. Говорю Вам дякую та обіцяю регулярно проходити огляди та чищення (тепер у вас є письмовий доказ).

Ігор Столяр

Зіткнувся з такою штукою, як пародонтит. Ясна сильно кровоточили, але я особливо не звертав на це уваги. А от коли з’явився неприємний запах, то вирішив піти до лікаря. І дуже вчасно виявилося – ще трохи і міг би втратити пару зубів. У клініці «Твій стоматолог» потрапив до Ірини Сергіївни. Це справжній професіонал, все пояснює, від чого стає спокійнішим. Говорю Вам дякую та обіцяю регулярно проходити огляди та чищення (тепер у вас є письмовий доказ).

Зоя Литвинова

Запам’ятайте, ніколи не кусайте яблуко або щось тверде, якщо на передньому зубі стоїть пломба. А якщо так сталося, одразу дзвоніть у «Твій стоматолог». Так я і зробила, коли зі мною прямо на роботі трапилася така неприємність. Попереду зустріч, а я не маю половину зуба. Велике дякую Світлані Вікторівні за мій оновлений зубик та за те, що знайшли час!

Олександра

Синові 4 роки і вже 3 карієси на зубчиках. Пішли спочатку до однієї клініки, потім до іншої – дитина не дається на огляд, лікарі нервують. За рекомендацією знайомої вирішили спробувати сходити ще у Твій стоматолог. Нам рекомендували Оксану Львівну. Але й тут почалася істерика. У мене вже був розпач, дитину шкода, але й із зубами щось треба робити. Через десять хвилин умовлянь Оксані Львівні вдалося провести огляд, а ще за 20 хвилин ми вийшли з одним вилікуваним зубом. Це якась магія зубної феї! Залишилося ще два зубики, тож чекайте нас знову. Сподіваюся наступні рази будуть спокійнішими!

Валентина Жинець

Від усієї душі щиро дякую Ірині Сергіївні Соколовській — це справжній спеціаліст. Вона врятувала мої зуби, коли в іншій клініці хотіли один із них видаляти. Я не розуміюся на термінах, але було якесь запалення. Думаю, що в іншій клініці зі мною просто не хотіли возитися. Як сказала Ірина Сергіївна — видалити завжди встигнемо, треба спробувати зберегти. І їй це вдалося! За що я дуже вдячна!

Маргарита

Приїжджали з чоловіком на кілька днів до Києва у справах і у чоловіка зуб розболівся ввечері. Вранці знайшли в інтернеті найближчу від нас стоматологію, зателефонували та записалися до лікаря. Ім’я чоловік не запам’ятав, на жаль, але добрий відгук клініці попросив залишити. Всі маніпуляції пройшли швидко, а ще потішила ціна. Думали, в Києві полікувати зуб влетить у копієчку. Спасибі!

Сергій

У клініці «Твій стоматолог» лікуємося всією родиною протягом декількох років. Жодного разу не було ніяких претензій чи непорозумінь, все роблять якісно. Наразі виправляю прикус у лікаря ортодонта Олени Макаренко. Робота стоматологів на рівні, жодного разу не підводили. Бажаю процвітання та вдячних клієнтів!

Валерій

Вже протягом 2 років відвідую клініку «Твій стоматолог». Подобається атмосфера, робота адміністраторів, все продумано, приймають чітко за часом. Хоч би як дивно це не звучало, але крісло в кабінеті таке зручне, що під час процедур можна заснути. Завжди пропонують варіанти, розповідають, що краще, яка ціна. Бажаю клініці багато клієнтів та процвітання!

Аліса

Звернулась в «Твій стоматолог» вперше. Враження залишилися найприємніші — починаючи від чистоти та закінчуючи якістю послуг. Мені треба було видалити зуб мудрості, бо давно турбував. Все зробили швидко, акуратно та майже безболісно. Дали рекомендації та сказали у разі чого, то можна зателефонувати. На щастя, я швидко відновилася. Обов’язково прийду ще за необхідності!

Ольга

Зверталася до клініки декілька разів, так як вона знаходиться поруч з домом. Адміністратори на ресепшені завжди пропонують зручний час, що дуже важливо для людини, яка працює. Особисто хочу відмітити роботу лікаря Володимира Іванова – він справжній віртуоз своєї справи! Тому тим, хто шукає лікаря, що спеціалізується на імплантах, щиро рекомендую Володимира Георгійовича! Дякую і бажаю успіхів всій команді!

Марія

Прекрасна клініка, чудові лікарі! Це все про «Твій стоматолог»! Якщо ви шукаєте класних фахівців, вам сюди. У мене неабиякий досвід звернення до стоматологів і не завжди лікування закінчувалося успіхом. А тут зібралися найкращі! Рада, що знайшла цю клініку і від щирого серця ділюся контактами зі своїми родичами та друзями!

Дмитро

У мене в роті була досить занедбана ситуація. І я дав собі обіцянку, що приведу це все до ладу. Зібрав відгуки від знайомих про лікарні та лікарів, зупинився на приватній клініці «Твій стоматолог». Консультувався тут у різних лікарів, тому що треба було і запломбувати зуби, і зробити реставрацію, і поставити дві коронки. Склали мені план лікування. Ходив сюди майже як на роботу протягом місяця. Проте зараз мої зуби виглядають майже як голлівудські. Моя порада всім – не запускайте зуби. Я дав собі нову обіцянку – ходити на чистку та огляд раз на півроку.

Ніна

У мене зруйнувався передній зуб. Корінь видалено, до цього зуб реставрували. Я була просто в паніці. За порадою подруги звернулася до стоматолога ортопеда Корнієнка Андрія Володимировича. Після огляду та діагностики він сказав, що краще встановити штифт. Я була вже готова на все. Андрій Володимирович зробив усе якісно, ​​зуб не заважає, виглядає чудово! Знайти такого професіонала сьогодні – велика рідкість. Сподіваюся, мій відгук комусь буде корисний.

Віктор

Я, м’яко кажучи, не люблю відвідувати стоматологів, тому ходжу, коли вже дуже потрібно і лише у приватні клініки. Нещодавно зіткнувся з проблемою зуба мудрості, який не хотів пробиватися. Мучився два тижні, але сил терпіти вже не було і я почав шукати клініку неподалік будинку, знайшов «Твій стоматолог». Мене записали цього ж дня до лікаря Сергія (по батькові не запам’ятав). Виявилося, що треба було трохи розрізати ясна, процедура неприємна, звичайно, але терпимо, тим більше робиться зі знеболенням. Лікар усе зробив швидко і дав чіткі поради, що робити далі! У цій клініці всі дуже приємні, дякую за вашу роботу!

Людмила

Я прийшла до клініки «Твій стоматолог» із пульпітом. Хто це проходив, знає, що це дуже боляче. Мене одразу записали до Світлани Вікторівни. Хочу відзначити компетентність та делікатність лікаря – все по суті, без нав’язування послуг та залякувань. Стоматолог пролікувала зуб, знайшла невеликі отвори у двох сусідніх – їх я теж вирішила відразу позбутися. Потім Світлана Вікторівна дала поради щодо гігієни та підбору зубної щітки для моєї емалі. Дуже рада, що потрапила саме до неї! Упевнена, що у клініці всі лікарі такого рівня.